Antroji JPSPP mokymų stovykla jaunimui

2022-05-20 – 2022-05-22 Anykščių, Biržų ir Kėdainių jaunimas susirinko į Anykščių r. sodybą „Svajonių dvaras“, kur vyko trijų dienų jaunimo stovykla. Stovykloje dalyvavo 30 jaunuolių.

Stovykloje vyko teoriniai ir praktiniai užsiėmimai aktualiausių jaunimo sveikatos problemų sprendimui, komandinės veiklos, buvo skatinamas fizinis aktyvumas, stiprinama emocinė sveikata, propaguojama sveika gyvensena. Jaunimas išbandė šiaurietišką ėjimą, gamino sveikus užkandžius, žaidė krepšinį, daug aktyviai judėjo, vyko prevencinių filmų peržiūra, protmūšis, jaunimas ėjo į jutiminį pasitikėjimo žygį, vyko įvairūs užsiėmimai žinių gilinimui: streso ir depresijos mažinimo būdai, stereotipai mūsų gyvenime, santykiai, darbas komandoje, pasitikėjimas savimi, empatija, tikslų siekimas kiekvieną dieną, taip pat stovyklos metu buvo akcentuojamas tvarumas. Laisvo laiko metu vyko pirmosios pagalbos mokymai, o visi stovyklos vakarai baigdavosi muzika ir šokiais. 

Nepaisant lietingo oro vaikai iš trijų dienų stovyklos išvyko su geromis emocijomis, pasisėmę naujų žinių, susidraugavę, norintys vėl sugrįžti.